PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=361622}
4,9 77 593
oceny
4,9 10 1 77593
3,5 12
ocen krytyków
Dlaczego nie
powrót do forum filmu Dlaczego nie!

Najgorszy film

ocenił(a) film na 1

jaki kiedykolwiek widziałam

ereminka

U mnie tak samo. Najgorszy z najgorszych.

ocenił(a) film na 2
ereminka

Nie przesadzajcie!

Ścieżka muzyczna stoi na wysokim poziomie (+3 do całości) a mogła na poziomie fabuły i gry aktorskiej (-1)

ocenił(a) film na 1
ereminka

hehe, no właśnie oglądam i nie mogę uwierzyć, że to jest aż tak bardzo złe

ereminka

A widziałaś 'jeszcze raz'? Jak dla mnie 'dlaczego nie' to przy tamtym arcydzieło :D

ocenił(a) film na 1
ttam

nie widziałam.. ale chyba nie chcę, jak mówisz, że aż tak złe jest :D

ereminka

Maskara. Oglądałam go milion lat temu z moim facetem, któremu bardzo sie podobał (jak większość polskich komedyjek o miłości). Mam już nowego faceta, na szczęście.
Ten film może nie byłby tak zły, gdyby nie główna bohaterka, której po prostu nie da sie lubić. Jest tak drewniana,że nie mogłaby zagrać nawet Pieńka w TwinPeaks (tego, z którym nie rozstawałam się Log Lady) i przeokrutnie denerwująca. Żadna z tych postaci w tym durnowatym filmie nie jest choć w kilku % wiarygodna, realna, no, może poza tym erotomanem granym przez Kota. Ale ta baba wyprowadza mnie z równowagi. Okropna.

ocenił(a) film na 1
waleczny_kurczak_III

ja uważam, ze w tym filmie wszystko jest złe. Gra aktorska jest straszna. Kot, jak mówisz, najlepiej gra ale reszta tragedia. Fabuła tak banalna i nieprawdopodobna jak w Zmierzchu. I do tego nuddddddyyyyy przez cały film.. zero akcji zero napięcia. Ja osobiście chyba gorszego filmu nie widziałam.

ocenił(a) film na 2
ereminka

Film rzeczywiście do niczego, a psuje go dodatkowo przeokropna fryzura Anny Cieślak. Jezu, jaka brzydka...

ocenił(a) film na 7
ereminka

Bez przesady. Są naprawdę tragicznie złe filmy. Nie rozumiem takiego totalnego hejtowania polskich komedii romantycznych. Kilka na to zasłużyło, ale nie od razu wszystkie.

ocenił(a) film na 1
huppert

ta jest zdecydowanie najgorsza

ocenił(a) film na 2
ereminka

obejrzyj Porady na Zdrady

ereminka

E no bez przesady. A „Ixjany” chyba nie widziałaś :-) Konedia romantyczna to specyficzny gatunek i przerysowanie postaci jakoś mnie tu nie razi. Natomiast jak ma być poważnie a jest takie drewno jak w wymienionym wyżej filmie to dopiero jest dramat :-)

ocenił(a) film na 1
RobertW1973

Minęło 6 lat i nadal nie widziałam gorszego filmu.

ocenił(a) film na 1
ereminka

Fakt, jest tragiczny, ale widziałem gorsze rzeczy. Jak na razie wystawiłem siedmiu filmom jedną gwiazdkę, więc wszystko może się jeszcze zmienić.

ocenił(a) film na 2
ereminka

Wątek stary. Wszedłem na filmweb, bo akurat to arcydzieło leci w TV.
Są gorsze filmy, nawet jeśli wydaje się to mało prawdopodobne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones