PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10038612}
6,5 4 989
ocen
6,5 10 1 4989
3,4 18
ocen krytyków
Raport Pileckiego
powrót do forum filmu Raport Pileckiego

Znamienne:

ocenił(a) film na 6

"Raport Pileckiego" ocena publiczności 6,7, "krytyków 3,4
"Zielona granica" publika 4,2, "krytycy" 7,3....
Sam zwykle oceniam odwrotnie niż tzw "krytycy", chyba coś ze mną nie tak i nie mam takiej wrażliwości ....

ocenił(a) film na 6
MOSKWA17

Krytycy są przewidywalni do bólu. Śmieszni i żałośni zarazem. W 90%. Film może nie jest idealny, ale nie jest najgorzej. Zakłamana Zielona Granicą przez nich jednym głosem wychwalana.

ocenił(a) film na 8
MOSKWA17

To pokazuje tylko że tzw. krytycy to tylko ludzie , umoczeni w różnych biznesach, układach itd. Nie mam jednostronnych preferencji politycznych ale też to zauważyłem.

MOSKWA17

Krytycy, dupowłazy michnika

MOSKWA17

Prześcigają się w ideologicznym fanatyźmie, żeby się przypodobać włodarzom portalu i "środowisku". Płyną z prądem. Kręgosłupy z gumy do żucia. W staliniźmie ich dziadkowie też się tak ścigali. W donosach. Tyle, że wtedy groziła śmierć, a dzisiaj obniżenie pensji. To całe towarzystwo mnie mierzi i obrzydza. Żałosne miernoty. Co zrobić? Pozytywem jest fakt, że coraz więcej osób dostrzega ten kiczowaty fundamentalizm neomarksistowskich pudli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones